Bethesda opublikowała trwający nieco ponad 10 minut materiał prezentujący fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji Rage 2. Nagranie skupia się przede wszystkim na brutalnej walce.

W udostępnionym filmie kierowana przez gracza postać rozprawia się z szeregiem przeciwników. Podczas starć podopieczny korzysta z różnorodnego arsenału broni palnej, w tym strzelb oraz karabinów.

W trakcie zmagań bohater robi użytek również z gadżetów oraz zdolności specjalnych. Umiejętności pozwalają między innymi odepchnąć przeciwnika falą energii, a także zaatakować wrogów potężnym uderzeniem z wyskoku, odrzucającym oponentów.

Potyczki z poszczególnymi nieprzyjaciółmi przedstawione w materiale są dynamiczne i brutalne. Przeciwnicy tracą życie poprzez upadki z klifów w przepaście, a także rozpadają się w drobne kawałki.

W filmie zaprezentowano również sekwencję, w której postać steruje maszyną przypominającą drona. Bohater szybuje w przestworzach, starając się unikać wrogiego ostrzału z ziemi.

rage_2_gejmplej
Rage 2 zaoferuje otwarty świat

Rage 2 zadebiutuje 14 maja na PC, PS4 i Xbox One. Nad projektem pracuje studio Avalanche (twórcy serii Just Cause i gry w uniwersum Mad Maxa) wspomagane przez autorów poprzedniej części z id Software.

Zobacz: Rage 2 - premiera i najważniejsze informacje

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały