Gracz pobił rekord w szybkości nawiązywania romansów w serii Fallout

Nietypowe osiągnięcie.

Jeden z fanów serii Fallout podjął się dosyć nietypowego wyczynu - pobił rekord w szybkości nawiązywania romansów w pierwszych pięciu głównych odsłonach postapokaliptycznego cyklu.

Gracz o pseudonimie tomatoanus postanowił w możliwie jak najkrótszym czasie podbić serca wirtualnych postaci w poszczególnych produkcjach. Cel uznał za osiągnięty, gdy związek zwieńczył stosunkiem seksualnym.

Zrealizowanie zadania w Fallout 1, 2, 3, 4 i New Vegas zajęło użytkownikowi łącznie 23 minuty i 7 sekund. Pobił tym samym ustanowiony również przez siebie poprzedni rekord, który wynosił 24 minuty i 6 sekund.

Zobacz: Fallout 4 - Poradnik, Solucja

Jak najszybsze nawiązywanie romansów to osobna kategoria tak zwanego speedrunningu, czyli przechodzenia gier na czas. Można używać różnych sztuczek - przykładowo w czwartej części wspomnianej serii gracze próbują sił w niemieckiej wersji, ponieważ w tej dialogi są szybsze.

W takich inicjatywach liczy się cel, a nie zastosowane środki. W cyklu Fallout jedną z najbardziej efektywnych metod jest sprzedawanie leczniczych stimpaków, by zarobić pieniądze, które następnie przeznaczane są na noc w hotelu dla postaci i jej partnera lub partnerki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami