Gracz pobił rekord w szybkości nawiązywania romansów w serii Fallout

Nietypowe osiągnięcie.

Jeden z fanów serii Fallout podjął się dosyć nietypowego wyczynu - pobił rekord w szybkości nawiązywania romansów w pierwszych pięciu głównych odsłonach postapokaliptycznego cyklu.

Gracz o pseudonimie tomatoanus postanowił w możliwie jak najkrótszym czasie podbić serca wirtualnych postaci w poszczególnych produkcjach. Cel uznał za osiągnięty, gdy związek zwieńczył stosunkiem seksualnym.

Zrealizowanie zadania w Fallout 1, 2, 3, 4 i New Vegas zajęło użytkownikowi łącznie 23 minuty i 7 sekund. Pobił tym samym ustanowiony również przez siebie poprzedni rekord, który wynosił 24 minuty i 6 sekund.

Zobacz: Fallout 4 - Poradnik, Solucja

Jak najszybsze nawiązywanie romansów to osobna kategoria tak zwanego speedrunningu, czyli przechodzenia gier na czas. Można używać różnych sztuczek - przykładowo w czwartej części wspomnianej serii gracze próbują sił w niemieckiej wersji, ponieważ w tej dialogi są szybsze.

W takich inicjatywach liczy się cel, a nie zastosowane środki. W cyklu Fallout jedną z najbardziej efektywnych metod jest sprzedawanie leczniczych stimpaków, by zarobić pieniądze, które następnie przeznaczane są na noc w hotelu dla postaci i jej partnera lub partnerki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami