Dragon Ball Game Project Z to RPG na PC, PS4 i Xbox One

Premiera w 2019 roku.

Bandai Namco zapowiedziało Dragon Ball Game Project Z - nastawione na akcję RPG oparte na tytułowej mandze i anime. Produkcja zadebiutuje w tym roku na PC, PS4 i Xbox One.

Zgodnie z nazwą (na razie roboczą), powstająca gra bazuje na Z, czyli najbardziej znanej wśród fanów serii o przygodach Goku i spółki. Gracze wezmą udział w wydarzeniach znanych z komiksowego i serialowego pierwowzoru.

Zaprezentowany zwiastun sugeruje, że fabuła produkcji obejmie historię sięgającą co najmniej do potyczki z Freezerem na planecie Namek. W materiale pojawiają się takie postacie, jak młody Gohan, Piccolo oraz Vegeta.

Szczegóły na temat rozgrywki nie są jednak na razie znane. Nie jest również jasne, czy podczas zabawy gracze pokierują jedynie Goku, choć biorąc pod uwagę, że trailer koncentruje się na wspomnianym Saiyanie, jest to wysoce prawdopodobne.

Dragon Ball Game Project Z przygotowuje japońskie CyberConnect2 - studio w przeszłości odpowiadało za produkcje oparte na mandze i anime Naruto. Na zachodnich rynkach gra ukaże się w wersji z japońskim i angielskim dubbingiem do wyboru.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami