Razer Turret - szczegóły na temat klawiatury i myszy dla Xbox One

Cena i specyfikacja.

Razer ujawnił szczegóły na temat Turret - oficjalnego zestawu klawiatury i myszy dla Xbox One oraz PC z systemem Windows 10. Urządzenia zadebiutują w pierwszym kwartale 2019 roku w cenie 249,99 dolarów (około 933 zł).

Sprzęty będą działały bezprzewodowo z częstotliwością 2,4 GHz za pomocą tak zwanego dongle'a. Nie zabraknie jednak możliwości podłączenia akcesoriów standardowym kablem USB. Baterie wytrzymają nawet 40 godzin pracy.

Klawiatura zaoferuje mechaniczne przełączniki, które wytrzymają 80 milionów kliknięć. Pojawi się też specjalny klawisz otwierający panel kontrolny Xbox One. Do tego wysuwana podkładka pod mysz, podparcie na nadgarstki, obsługa Razer Synapse i nagrywanie makr (tylko na PC).

razer_turret_mysz_klawiatura
Zestaw Razer Turret

Natomiast mysz przygotowano w oparciu o model Mamba Wireless. Producent wyposażył urządzenie w sensor optyczny 5G z rozdzielczością 16 tysięcy DPI oraz w przyciski mechaniczne wystarczające na 50 milionów kliknięć.

Sprzęty wchodzące w skład Razer Turret posiadają podświetlenie w 16,8 milionach kolorów. Oba otrzymają również efekty świetlne, które w grach pokroju X-Morph-Defense czy Vermintide 2 dostosują się do aktualnych wydarzeń na ekranie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami