Liczba pobrań mobilnego PUBG dorównała liczbie wszystkich graczy Fortnite

Plus: do Battlegrounds trafiła zimowa mapa.

Liczba użytkowników mobilnej wersji PlayerUnknown's Battlegrounds, popularnego battle royale, jest zbliżona do liczby graczy Fortnite - informuje serwis The Verge, powołując się na dane wydawcy PUBG.

Mobilną edycję Battlegrounds pobrano ponad 200 milionów razy, zaś codziennie do aplikacji loguje się około 30 milionów graczy. Podobnym wynikiem może pochwalić się Fortnite - produkcja Epic Games taką barierę pokonała w listopadzie bieżącego roku.

Dane nie obejmują statystyk z rynku chińskiego oraz sprzedaży wydań na PC i konsole. Prawdopodobnie można więc zakładać, że mobilne PUBG może pochwalić się większą liczbą użytkowników niż Fortnite Battle Royale.

Dzisiejsza aktualizacja PlayersUnknown's Battlegrounds na PC wprowadziła nową, zimową mapę o powierzchni sześciu kilometrów kwadratowych. Ponadto, do gry dodano skuter śnieżny, karabin G36C oraz odnowiony system powtórek i interfejs użytkownika. Naprawiono również kilka błędów.

Vikendi dostępne jest za darmo, z możliwością zakupu opcji premium za 34,99 złotych, by zyskać dostęp do wyzwań i możliwość odblokowywania przedmiotów kosmetycznych.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami