Dragon Age 4 - zapowiedź 7 grudnia?

BioWare szykuje nowe wieści.

We wpisie na oficjalnym blogu BioWare, Casey Hudson - dyrektor generalny studia - poinformował, że w grudniu pojawią się nowe wieści dotyczące serii Dragon Age.

Biorąc pod uwagę, że tegoroczne The Game Awards odbędzie się 7 grudnia, niewykluczone, że deweloperzy zdecydują się na zapowiedź właśnie podczas gali.

„Jeśli śledzicie nasze blogi, wiecie, że pracujemy nad sekretnym projektem dotyczącym Dragon Age” - napisał Hudson. „To dla nas niesamowicie ważna marka, dlatego jesteśmy podekscytowani wizją kontynuowania jej dziedzictwa”.

da2
Być może mowa o odświeżonej części Dragon Age: Początek

„Czekajcie na nowe informacje w nadchodzącym miesiącu (nie powiem wam jednak, gdzie macie szukać)” - dodał dyrektor generalny BioWare.

Nie jest pewne, czy chodzi o nową część serii, jednak deweloperzy wielokrotnie wspominali o chęci powrotu do cyklu.

Były pracownik BioWare wyjawił nawet, że fabuła kolejnej pełnoprawnej odsłony ma kontynuować historię Solasa - elfickiego apostaty znanego z Inkwizycji i dodatku Intruz.

Przypomnijmy, że według niedawnych doniesień na The Game Awards 2018 usłyszymy o nowej grze w uniwersum Obcego i kolejnym RPG od studia Obsidian. Łącznie pojawi się ponad 10 zapowiedzi nowych gier.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami