Red Dead Redemption 2 - Co następuje na początku

Misja główna: udajemy się na pierwsze polowanie.

Na zakończenie poprzedniej misji, Starzy przyjaciele, wylądowaliśmy z powrotem w naszym tymczasowym obozie. To dobry moment, aby udać się po kolejne zadanie, tym razem do Pearsona. Znajdziesz go przy żółtej ikonie z czarnym „P” w środku.

Pan Pearson znajduje się w przybudówce obok jednej z chat. Przywitaj się z nim, aby rozpocząć zadanie. Po zakończeniu scenki wprowadzającej wraz z Charlesem udasz się na polowanie, by zdobyć pożywienie dla obozowiczów. Po wskoczeniu na konia podążaj za swoim towarzyszem, aż dojedziecie do docelowego punktu.

Zleceniodawca: Pearson

Wyzwania w tej misji:

  • Zabij każdego jelenia jedną strzałą
  • Nie wystrasz żadnego jelenia
  • Zalicz czyste zabójstwo przy drugim jeleniu

Wówczas zsiądziecie z wierzchowców - podejdź do konia i sięgnij po łuk, a następnie podążaj za Charlesem. Wciśnij lewy analog, aby zacząć się skradać, dzięki czemu nie spłoszysz zwierzyny. Początkowo idź za śladami w śniegu, a chwilę później aktywuj Sokole oko. Tryb ten włączysz wciskając w jednym momencie oba analogi. Następnie podążaj za błękitnym śladem zapachu (1).

024

Wówczas możesz wcisnąć także R1 / RB, aby przez jakiś czas iść śladem zwierzęcia. Aktywuj raz jeszcze Sokole oko, aby ponownie podświetlić ścieżkę. Pamiętaj, aby cały czas pozostawiać w trybie skradania - dzięki temu nie spłoszysz zwierzyny. W końcu dotrzecie nad rzekę, przy której zauważysz pierwszego jelenia (2).

025

Naciągnij cięciwę i wyceluj w głowę lub szyję zwierzęcia. Postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Skradaj się dalej i przejdź na drugą stronę rzeki, gdzie zauważysz kolejnego jelenia. Wystrzel w jego kierunku - jeśli nie uda ci się go zabić, będziesz musiał podbiec do zwierzęcia i dobić nożem.

Chwyć zwierzę i zanieś je na swojego konia. Wierzchowca możesz także przywołać gwiżdżąc - zrobisz to za pomocą krzyżaka w górę. Umieść zwierzę z tyłu konia, po czym wraz z Charlesem udajcie się z powrotem do obozu, gdzie oddacie mięso Pearsonowi. Zanim jednak to nastąpi, zauważycie niedźwiedzia - poczekaj, aż się oddali, po czym skręć w prawo.

Po dotarciu na miejsce zanieś zwierzynę, oskóruj ją, po czym misja dobiegnie końca. Kolejne zadanie rozpocznie się automatycznie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami