FIFA 19 - nietypowa praca kamery w nagraniach wideo

Błędy i niefortunne sytuacje na boisku.

Gracze FIFA 19 publikują nagrania wideo prezentujące błędy oraz niefortunne sytuacje boiskowe, które pojawiły się podczas rozgrywki, nierzadko wpływając na ostateczny wynik meczu.

W filmie udostępnionym przez Nicka Akermana ze sportowego serwisu Bleacher Report bramkarz nie zdołał obronić karnego - piłka odbiła się od dolnych części ciała zawodnika i wpadła do siatki.

Z kolei materiał użytkownika forum Reddit o pseudonimie WeedScaper pokazuje usterkę związaną z pracą kamery i „jedenastkami”. W trakcie konkursu rzutów karnych golkiper wybił futbolówkę za boisko. Gra jednak niespodziewanie przyznała rożnego - bez zmiany widoku - z którego zdobyto bramkę. Po strzeleniu gola, zawody były kontynuowane.

During the penalty shootout, I was given a corner and scored... from r/FIFA

Natomiast film od drpolove pokazuje niecodzienne zachowanie Petra Cecha. Piłka odbiła się od słupka i wylądowała tuż za plecami bramkarza. Ten jednak zamiast ją schwytać, wprowadził do bramki.

This is one of the worst things I've ever seen in FIFA. from r/FIFA

Najdziwniejszy wydaje się jednak błąd, którego doświadczył matt3d0n. Po zdobyciu bramki w sieciowym trybie Ultimate Team kamera przez kilkanaście sekund koncentrowała się wyłącznie na jednym piłkarzu, choć mecz nadal trwał.

E-Sports ready from r/FIFA

Zobacz: FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

FIFA 19 dostępna jest na PC, PS4, PS3, Xbox One, X360 i Switch. „Gra odzyskuje licencję na europejskie puchary, jednocześnie proponując kilka ciekawych nowości i dynamiczną rozgrywkę” - czytamy w naszej recenzji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami