Geralt i Ciri w stylu anime na inspirowanej Wiedźminem grafice fana

Jest też ilustracja z Kratosem i Atreusem.

Lap Pun Cheung - grafik ze studia Boss Mode Games - tworzy utrzymane w stylistyce anime grafiki z bohaterami różnych gier. Prace artysty przedstawiają między innymi Geralta i Ciri oraz Kratosa i Atreusa.

Obrazek z Białym Wilkiem i jego przybraną córką opublikował oficjalny profil serii Wiedźmin w serwisie Twitter. Na ilustracji postacie stoją na skraju zielonego lasu, w tle widać zaś mury zamku.

01
Geralt i Ciri w stylu anime

Na koncie Pun Cheunga w portalu ArtStation dostępnych jest szereg innych podobnych grafik. Jedna prezentuje na przykład Kratosa z synem Atreusem przedzierających się przez drzewa.

02
Poważny Kratos i wesoły Atreus

Artysta jest też wielkim miłośnikiem Final Fantasy 8 i przygotował kilka ilustracji nawiązujących do produkcji Square Enix. Co ciekawe, kilka lat temu pracował nad fanowskim filmem anime opartym na grze, ale projekt porzucił.

03
Final Fantasy 8 jako anime
04
Walka ze stworem

Boss Mode Games, do którego należy Pun Cheung, to brytyjskie studio specjalizujące się w tytułach mobilnych. Zespół wydał póki co jedną pozycję - osadzoną w świecie fantasy strategię turową War of Magic z elementami karcianki.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami