W wywiadzie dla GameCentral, Pete Hines - wiceszef działu marketingu Bethesdy - wspomniał, że powstanie trzecia część Wolfenstein. Zasugerował też, że druga odsłona serii Dishonored nie była ostatnią.

- Absolutnie tak, powstanie Wolfenstein 3. Machine Games oznajmiło, że robią przerwę od większej historii, by stworzyć nowy projekt. Ale wszyscy chcemy poznać zakończenie tej opowieści - mówi Hines, zapytany o kontynuację popularnej serii.

Wspominając o nowym projekcie, menedżer ma na myśli zapowiedziane podczas E3 Wolfenstein: Young Blood - kooperacyjną strzelankę, w której wcielimy się w córki BJ Blazkowicza i Ani Oliwy.

wolf2

Dziennikarz GameCentral poruszył też kwestię „odpoczywającej” serii Dishonored. Hines przekonuje jednak, że doczekamy się kolejnej odsłony skradanki.

- Nie przywiązywałbym większej wagi do tych wieści. Arkane ma dwa studia i one pracują nad wieloma projektami. Todd Howard też przecież mówi, że wyda najpierw nowego Fallouta i Starfielda, zanim wróci do The Elder Scrolls - tłumaczy Hines.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały