Reżyser God of War, Cory Barlog, odwiedził warszawską siedzibę CD Projektu, gdzie spędził czas z deweloperami - wynika z serii wpisów na Twitterze. Zagrał również w nieokreśloną grę.

„W końcu miałem szansę odwiedzić legendarny CD Projekt Red. Mogę tylko powiedzieć: wow! Rozumiem już, czemu ich gry są takie dobre. Niesamowici ludzie, niesamowity talent. Dzięki za ugoszczenie mnie w waszym deweloperskim domu” - napisał Barlog, okraszając publikację emotikonem z piwem i dodając kilka zdjęć.

2
3

„A tak poza tym, zjadłem jedną z ich słynnych kanapek. Pytanie tylko, czy grałem w pewną grę, kiedy delektowałem się jedzeniem? Może nigdy się nie dowiemy” - dodał reżyser God of War w kolejnym wpisie.

Choć wypowiedź mogła sugerować, że Barlog zagrał w Cyberpunk 2077, CD Projekt Red odpowiedział na tweeta, przekonując, że chodzi o Wiedźmina 3.

1

„Niesamowita podzielność uwagi. Ratowanie świata od Dzikiego Gonu w trakcie jedzenia kanapki” - napisali twórcy cyfrowych przygód Wiedźmina.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz