Netflix jest platformą filmową, którą można przez miesiąc przetestować za darmo.

Aby skorzystać z tej opcji wystarczy wejść na stronę Netflix.com i wybrać opcję „Zacznij bezpłatny miesiąc” (#1 na obrazku poniżej).

Następnie zostaniemy przeniesieni do zakładki założenia konta, a potem wyboru pakietu.

Przez pierwszy miesiąc konto założone na dany adres e-mail będzie bezpłatne. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, żeby wybrać nawet najdroższy pakiet.

Należy jednak pamiętać, że jeśli po okresie 30 dni nie zrezygnujemy, to serwis automatycznie ściągnie z naszej karty opłatę za pakiet, który wybraliśmy przy rejestracji.

netflix7

Czy mogę skorzystać drugi raz z darmowego miesiąca na Netflix?

Czysto teoretycznie - tak. W tym celu musisz jednak dysponować drugą kartą płatniczą I po prostu zarejestrować nowe konto z użyciem kolejnej karty. Robisz to jednak na własną odpowiedzialność, gdyż takie konto może zostać zablokowane przez Netflix.

Dzieje się to przez nieuczciwe praktyki handlarzy nielegalnymi kontami. Co prawda szansa na blokadę jest dość mała, ale gdy serwis zauważy wielokrotne rejestracje pochodzące z jednego adresu IP, możesz doczekać się permanentnego bana.

Możesz liczyć na dodatkowy darmowy miesiąc po jakimś czasie od anulowania członkostwa. Czasami, po kilku miesiącach, Netflix potrafi wysłać wiadomość zachęcającą do przetestowania Netflixa jeszcze raz. Są to jednak sytuacje losowe.

Powrót do głównej strony: Netflix - poradnik, jak zacząć, co warto wiedzieć

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Reklama