Najmniejsza mapa w PUBG zadebiutuje pod koniec czerwca

Wracają otwarte testy lokacji.

Trzecia mapa dostępna w PlayerUnknown's Battlegrounds - Sanhok - powraca na serwery eksperymentalne, gdzie każdy może ją sprawdzić. To ostatnia faza testów przed zaplanowaną na koniec czerwca premierą areny.

Sanhok to jak na razie najmniejsza mapa w PUBG. Powierzchnia rozgrywki wynosi 4 kilometry kwadratowe, a więc 4 razy mniej niż Miramar i Erangel. Niewielki rozmiar służy zwiększeniu tempa meczów i częstym spotkaniom między zawodnikami.

Mapę udostępniono już kilkukrotnie, ale zgodnie z wpisem PUBG Corp. na forum Steam, to ostatnia szansa, by przedpremierowo zabawić się na Sanhoku. Testy rozpoczną się 1 czerwca o godz. 4:00, a zakończą 4 czerwca o godz. 13:00.

Wszyscy posiadacze PUBG są zaproszeni do wzięcia udziału. Wystarczy pobrać eksperymentalne serwery gry, które pojawiają się w bibliotece Steam po kupnie produkcji.

„Nawet po premierze mapy, wciąż będziemy dokonywać zmian na podstawie informacji zwrotnej od was” - obiecują deweloperzy.

PUBG Corp. pracuje nad ulepszeniem wydajności gry w wersji na PC. Przyszłe aktualizacje pomogą zwiększyć liczbę wyświetlanych klatek, a także wyeliminować problemy z infrastrukturą sieciową.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami