Sony obniży cenę zestawu PlayStation VR

Od jutra.

Sony Interactive Entertainment poinformowało o obniżeniu ceny zestawu PlayStation VR do 299 euro (około 1258 zł). Przecena wejdzie w życie na terenie Polski i pozostałych państw Europy jutro - 29 marca.

Dotychczas urządzenie kosztowało 399 euro. To oznacza, że sprzęt potanieje o równe 100 euro. Na razie nie ujawniono jednak, ile dokładnie polscy gracze będą musieli zapłacić za gadżet w złotówkach.

W skład zestawu (nazywanego też „pakietem startowym”) wchodzi nie tylko PlayStation VR , ale także specjalna kamera oraz kod do pobrania PlayStation VR Worlds - pięciu tytułów opracowanych z myślą o rzeczywistości wirtualnej. Każdy nabywca otrzymuje też dostęp do The Playroom VR, czyli paczki pięciu mini-gier.

01
PlayStation VR potanieje

Gogle - kompatybilne z PS4 - zadebiutowały na rynku w październiku 2016 roku. Do końca grudnia ubiegłego roku urządzenie sprzedało się w liczbie 2 milionów egzemplarzy - na razie koncern Sony nie przedstawił nowszych danych.

Do tej pory ukazało się około 300 produkcji korzystających z możliwości PSVR, w tym Moss, The Inpatient oraz specjalna wersja Resident Evil 7. Dzisiaj zaś WipEout Omega Collection otrzymało darmową aktualizację dodającą tryb zabawy w rzeczywistości wirtualnej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami