Kid Buu bohaterem nowego trailera Dragon Ball FighterZ

Różowa moc.

Przedstawiciele Bandai Namco opublikowali nowy zwiastun bijatyki Dragon Ball FighterZ. Materiał - jak zawsze krótki - skupia się na zapowiedzianej niedawno postaci Kid Buu.

Różowy wojownik jest niezwykle agresywny, a więc odpowiedni dla graczy preferujących ofensywę. Szybkie ciosy łączy między innymi z umiejętnością rozciągania kończyn.

W chwili obecnej znamy już 21 postaci, które trafią w ręce graczy w dniu premiery gry. To między innymi Vegeta, Goku, Trunks, Android 18, Yamcha, Nappa czy Gotenks.

Dragon Ball FighterZ ukaże się 26 stycznia na PS4, Xbox One i PC. Za grę odpowiadają twórcy serii Guilty Gear. Ich nowe dzieło to bijatyka tagowa, stawiająca na starcia 3 kontra 3. W walce w dowolnym momencie zmieniamy wojowników.

Nie zabraknie trybu fabularnego. Historia podzielona jest na trzy akty, a w każdym przyjrzymy się wydarzeniom z innej perspektywy - bohaterów, złoczyńców i androidów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami