Ghost Recon Wildlands wzbogaciło się o nowy tryb rywalizacji

W planach kolejne darmowe treści.

Ubisoft opublikowało koncentrującą się na sieciowej rywalizacji aktualizację strzelanki Ghost Recon Wildlands. Najważniejszym elementem łatki zatytułowanej Ingerencja jest nowy tryb rozgrywki - Połączenie (w oryginale Uplink).

Opcja przeznaczona jest dla dwóch drużyn składających się z czterech graczy. Zadaniem zespołów jest przejęcie kontroli nad komputerem umieszczonym w centrum danej mapy.

01
Nowa klasa postaci - Zaburzacz

Wprowadzono również sześć kolejnych lokacji, spośród których cztery zaprojektowano z myślą o Połączeniu, a dwie o dostępnym dotychczas wariancie Likwidacji. Twórcy podkreślają, że każdy obszar zapewnia „różnorodne warunki taktyczne”.

Jest też nowa klasa postaci - Zaburzacz (w oryginale Disruptor). Bohater potrafi zakłócić funkcjonowanie interfejsu u przeciwników znajdujących się w pobliżu. Gracze doświadczający działania zdolności staną przed koniecznością polegania na własnych oczach.

Wzorem Rainbow Six Siege czy For Honor, podopiecznego na razie dostali nabywcy przepustki sezonowej. Pozostali muszą poczekać tydzień, a wówczas otrzymają opcję odblokowania śmiałka z pomocą punktów prestiżu - waluty gromadzonej w trakcie zabawy lub kupowanej za prawdziwe pieniądze.

Ingerencja zaimplementowała również szereg poprawek. Udoskonalono między innymi balans poszczególnych klas postaci, a także wyeliminowano kilka błędów - na przykład na PC usunięto usterkę powodującą, że gracz stawał się niepokonany, gdy górna ramka w trybie okna została kliknięta i przytrzymana.

Pełna lista zmian i nowości dostępna jest we wpisie opublikowanym na oficjalnej stronie gry.

Twórcy przygotowują jeszcze pięć aktualizacji skupiających się na PvP - po jednej na dany miesiąc. Ostatnia (Bravo 6) powinna więc zadebiutować w kwietniu przyszłego roku.

Szczegółów na temat dokładnej zawartości kolejnych łatek nie podano. Wiadomo jednak, że patche zaoferują między innymi następne klasy, mapy i tryby, w tym wariant rankingowy. Nie zabraknie też licznych poprawek.

Ghost Recon Wildlands wydano z kampanią fabularną i opcją kooperacji. Sieciową rywalizację dodano w ubiegłym miesiącu w formie bezpłatnej aktualizacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami