Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sam Fisher już od dziś w Ghost Recon Wildlands w darmowym dodatku

Z głosem Michaela Ironside'a.

Już dziś - 10 kwietnia - debiutuje pierwsza darmowa operacja w Ghost Recon Wildlands w 2018 roku. Dodatek zajmuje 4 GB na platformie Steam, 16 GB na Uplay oraz niecałe 16 GB na konsolach.

Aktualizacja wprowadza wyzwania specjalne Splinter Cell dostępne dla wszystkich graczy przez miesiąc. Nagrodą za ukończenie zadań jest noktowizor Sama Fishera ze Splinter Cell, naszywka i skrzynka Spec Ops. Misję rozpoczynamy w regionie La Cruz.

Podczas specjalnego zadania bohaterowie pomagają Fisherowi, któremu - jak można usłyszeć w zwiastunie dodatku - głosu użycza Michael Ironside. Aktor wcielał się w agenta we wszystkich odsłonach cyklu, poza Blacklist.

Rozszerzenie to także nowy tryb oraz mapy do rywalizacji PvP, dodatkowe opcje customizacji wyglądu Duchów oraz nowe klasy (między innymi wzorowany na serii Splinter Cell agent Eszelonu).

Posiadacze przepustki sezonowej Year 2 otrzymają też kostium Splinter Cell, nóż karambig, dwa noktowizory ze specjalnymi filtrami, kamuflaże broni i karabin szturmowy SC-4000.

Możliwe, że na targach E3 w czerwcu firma Ubisoft zapowie nową odsłonę cyklu Splinter Cell. Tak sugerował niedawno sklep Amazon, który umieścił w swojej ofercie kolejną część serii, która ma ukazać się przed końcem roku.

O autorze
Komentarze