Gameplay ze Śródziemie: Cień Wojny prezentuje orczych szpiegów

Infiltracja wrogich twierdz.

Monolith Productions przed weekendem zorganizowało kolejną prezentację internetową Śródziemie: Cień Wojny. Podczas pokazu studio przybliżyło jedną z nowości, która pojawi się w grze - funkcję pozwalającą wysyłać orków na przeszpiegi.

Gracze otrzymają możliwość infiltrowania wskazanych twierdz z pomocą wybranych członków armii. W celu przeniknięcia w szeregi przeciwników, agent musi jednak zdobyć zaufanie, co sprowadza się do pokonania wrogiego kapitana w pojedynku na arenie.

01
W Śródziemie: Cień Wojny gracze wykorzystają orków także jako szpiegów

Problem w tym, że całe starcie odbywa się automatycznie - nie mamy żadnego wpływu na przebieg walki, by nie zdemaskować szpiega. Jedynie możemy obserwować trwające maksymalnie trzy minuty zmagania.

Jeśli podopieczny ork wygra, awansuje w hierarchii i dołączy do straży przybocznej dowódcy zarządzającego daną fortecą. W odpowiednim momencie zdradzi swojego przełożonego i pomoże graczowi w pokonaniu oponenta.

Warto jednak zaznaczyć, że jednemu wrogiemu generałowi można przypisać kilku agentów, dzięki czemu ostateczne starcie powinno być znacznie łatwiejsze.

Zobacz: Śródziemie: Cień Wojny - Poradnik, Solucja

Infiltracja z pomocą orków jest częścią znanego z poprzedniej części systemu Nemesis, pozwalającego przejmować kontrolę nad pokonanymi przeciwnikami. W Śródziemie: Cień Wojny mechanizm znacząco rozbudowano - teraz ma wpływ na cały wirtualny świat.

W produkcji gracze ponownie wcielą się w Taliona - gondorskiego strażnika dzielącego ciało z elfim duchem Kelebrimborem. Bohaterowie rzucą wyzwanie Sauronowi, którego postarają się pokonać używając nowego Pierścienia Władzy.

Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje 10 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami