South Park: The Fractured But Whole - nowy gameplay

Spojrzenie na rzemiosło.

Ubisoft przygotował nowy materiał z rozgrywki w South Park: The Fractured But Whole, podejmujący akcję zaraz po tym, co wiedzieliśmy na targach E3.

Po wygraniu walki w nocnym klubie zadaniem graczy jest przygotowanie drinka dla DJ-a, co wymaga wysadzenia butli z gazem i rozwiązania kilku zagadek logicznych w kuchni.

1
The Coon i przyjaciele

Następnie obserwujemy jedną z nowości w tej odsłonie serii - ekran rzemiosła, gdzie możemy konstruować ciekawe przedmioty. W tym przypadku tworzymy obrzydliwy napój, by odciągnąć uwagę DJ-a.

Dobrą zabawę przerywa walka z egzotycznymi tancerkami, co pozwala potwierdzić przy okazji, że tym razem nasza drużyna będzie liczyła maksymalnie cztery postacie - nie trzy, jak poprzednio.

South Park: The Fractured But Whole ukaże się 17 października na PC, PS4 i Xbox One.

Za prace nad grą nie odpowiada tym razem studio Obsidian, ale oddział Ubisoftu z San Francisco. Nad scenariuszem czuwają oczywiście twórcy serialu - Trey Parker i Matt Stone.

W sequelu ciepło przyjętego przez graczy Kijka Prawdy bohaterowie popularnego serialu animowanego powracają z nową historią i motywami super-bohaterskimi.

To wciąż przede wszystkim taktyczne RPG, w którym istotną rolę odgrywa system rozwoju postaci, odpowiednie wykorzystanie umiejętności w trakcie walki i kolekcjonowanie nowych elementów ekwipunku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami