Nowy wojownik z bijatyki ARMS w krótkim zwiastunie

Max Brass dostępny będzie za darmo.

Przedstawiciele Nintendo opublikowali materiał wideo z krótką prezentacją nowego wojownika z gry ARMS - to Max Brass, który zostanie wprowadzony do bijatyki w lipcu.

Brass jest już obecny w ARMS, ale wyłącznie w roli bossa.

Bohater będzie udostępniony za darmo dla wszystkich posiadaczy gry. Twórcy zapowiedzieli jeszcze przed premierą, że dodatkowe postacie, tryby oraz lokacje będą bezpłatne - podobnie, jak to miało miejsce w Splatoon.

Max wydaje się dosyć silnym wojownikiem. Nie dość, że trafienia nie wytrącają go z równowagi, to ponadto otrzymuje on nieprzerwany stan pełnego naładowania energii, gdy poziom jego zdrowia spadnie poniżej 20 procent.

Nintendo nie ujawniło jeszcze planów związanych z kolejnymi wojownikami, ale użytkownicy na pewno mogą liczyć na kolejne postacie. W trybie Grand Prix obecny jest jeszcze jeden boss - potwór z sześcioma ramionami. Wydaje się on jednak zbyt silny, by zaoferowano go jako dodatkowego bohatera.

ARMS dostępne jest wyłącznie na Nintendo Switch. To nietypowa bijatyka, w której podstawą jest wykorzystanie rozciągliwych ramion wojowników i wymienianie rękawic, by dopasować je do swojego stylu gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami