Fallout 4 dostępny za darmo w ten weekend na PC i Xbox One

Od jutra do niedzieli.

Bethesda ogłosiła, że w dniach 25-28 maja za darmo udostępni Fallout 4 na PC i Xbox One. Posiadacze obu platform otrzymają możliwość bezpłatnego sprawdzenia podstawowej wersji gry.

Co wytrwalsi gracze staną więc przed szansą ukończenia całej produkcji bez konieczności uiszczania żadnych opłat. Ponadto, sprawdzą również opracowane przez fanów modów.

01
Szykuje się weekendowa wycieczka z pieskiem

Godziny, w których gra będzie dostępna za darmo, różnią się w zależności od platformy. Na PC - w usłudze Steam - oferta rozpocznie się jutro o 20:00 i potrwa do 23:00 w niedzielę.

Natomiast posiadacze Xbox One bezpłatną zabawę zaczną 24 maja o 10:00, a przygodę na radioaktywnych pustkowiach zakończą 28 maja o 23:00. Na konsoli Microsoftu darmowa rozgrywka wymaga jednak posiadania abonamentu Gold.

Bethesda zamierza również obniżyć cenę produkcji na wszystkich platformach docelowych. W ramach wyprzedaży - która potrwa do poniedziałku - Fallout 4 wraz z dodatkami DLC kupimy nawet o 67 procent taniej.

Akcję gry osadzono w zniszczonym wojną nuklearną Bostonie. Wcielamy się w mieszkańca schronu 111, który wychodzi z ukrycia po 200 latach od zakończenia konfliktu atomowego.

„Na pewno każdy znajdzie w tej świetnej grze coś dla siebie - to imponująca i wciągająca produkcja. Szkoda tylko, że Bethesda nie odważyła się nieco bardziej zmienić formuły rozgrywki i wciąż nie potrafi radzić sobie z błędami natury technicznej” - napisał Mateusz w recenzji Fallout 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami