Sieciowa strzelanka Drawn to Death w ofercie PS Plus na kwiecień

Starcia w zeszycie.

David Jaffe poinformował, że abonenci PlayStation Plus w przyszłym miesiącu bez dodatkowych opłat pobiorą najnowszy projekt dewelopera - sieciową strzelankę Drawn to Death.

Kolejna produkcja twórcy God of War oraz Twisted Metal na PS4 zadebiutuje 4 kwietnia. Początkowo gra miała być darmowa, ale ostatecznie podjęto decyzję o sprzedawaniu tytułu za równowartość 20 dolarów.

01
Zmagania na kartce papieru

Drawn to Death rzuca na jedną mapę czterech graczy, którzy muszą rywalizować w zręcznościowej, brutalnej bitwie. Postać obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami.

Grę wyróżnia przede wszystkim wyjątkowy styl graficzny. Potyczki toczą się w zeszycie nastolatka, więc wszystko wygląda tak, jakby było narysowane długopisem. Dotyczy to wojowników, wybuchów i różnych obiektów.

Jednocześnie Jaffe ujawnił kilka dodatkowych szczegółów na temat projektu. Okazuje się że na każdą z sześciu dostępnych postaci przypadnie 15 misji. W zamian za wykonanie zadań otrzymamy nagrody, w tym bonusowe kostiumy.

Twórcy przygotowali również specjalne wyzwania Sfinksa. Za rozwiązywane zagadki dostaniemy nową broń lub poziom.

Do tego „tajemnicze skrzynie” zawierające dodatkowe talenty dla postaci lub „zwariowane skórki”. Pierwszy kufer zdobędziemy rozgrywając przynajmniej trzy sieciowe mecze, a kolejne po każdorazowym zabiciu 150 przeciwników.

Przed poszczególnymi potyczkami wybieramy bohatera - wszyscy dysponują innymi umiejętnościami. Możemy na przykład wcielić się w gitarzystę z irokezem, który może powalić wroga ciosem instrumentem, albo stopniowo zadawać obrażenia obszarowe grając rockowe riffy.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami