Ghost Recon Wildlands z największą betą w historii Ubisoftu

Ponad 6,8 mln graczy.

Ubisoft pochwalił się, że w ostatnich testach beta strzelanki Ghost Recon Wildlands udział wzięło ponad 6,8 miliona osób, przebywających w wirtualnej Boliwii łącznie przez 34 mln godzin.

Jak podaje francuska firma, jeszcze nigdy testy gry tego producenta nie cieszyły się podobnym zainteresowaniem. Nie podano jednak, czy podliczono obie fazy, czy tylko ostatnią - otwartą.

Z opublikowanej infografiki wynika także, że podczas rozgrywki wyeliminowano 1,2 mld przedstawicieli kartelu Santa Blanca i uratowano 44 miliony towarzyszy.

Do tego 12,5 mln skoków ze spadochronem, 2,8 mln godzin z włączoną noktowizją oraz 1,3 mln godzin za sterami latającego drona.

Łącznie gracze mogli sprawdzić podczas testów tylko dwie prowincje wirtualnej Boliwii - w pełnej wersji znajdziemy dziewiętnaście kolejnych.

Zobacz: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Poniżej fragment infografiki, całość na oficjalnym blogu.

1

Ghost Recon Wildlands to nowa marka Ubisoftu i kolejna odsłona popularnej serii, która zrywa ze stosunkowo niewielką skalą rozgrywki, stawiając na ogromny i otwarty świat.

Gracze trafiają do wspomnianej Boliwii, gdzie muszą zająć się walką z niebezpiecznym kartelem. Deweloperzy stawiają na wolność wyboru - misje i środki niezbędne do ich wykonania wybierzemy wedle własnego uznania.

Premiera 7 marca na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami