Twórca serii Rayman publikuje nowy obrazek z Wild

Prace nad grą nadal trwają.

Twórca Raymana oraz Beyond Good & Evil - Michel Ancel - opublikował zdjęcie związane z projektem Wild, potwierdzając jednocześnie, że prace nad grą nadal trwają.

O powstającej z myślą o PlayStation 4 produkcji dosyć długo było cicho. Ostatnie materiały pochodzą z października 2015 roku, kiedy to udostępniono zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Teraz deweloper opublikował na Instagramie fotografię telewizora, wyświetlającego obraz z działającej wersji Wild. Na zdjęciu widać chłopca dosiadającego białego wilka. W oczy rzuca się otoczenie o ładnych i żywych barwach.

„Zgubienie się we własnej grze jest wspaniałą satysfakcją. Tak wiele miejsc i sytuacji jest do odkrycia” - napisał Ancel w towarzyszącym zdjęciu opisowi.

Dodał jednocześnie, że postara się regularnie publikować kolejne obrazki związane z produkcją. Zaznaczył przy tym, że materiały nie będą zdradzać szczegółów na temat fabuły.

01
Pierwsze od dawna ujęcie z powstającego Wild

Z dotychczas ujawnionych informacji wynika, że akcja gry osadzona zostanie 10 tysięcy lat temu. Przygotowywany świat ma mieć otwartą strukturę, a wielkością przypominać będzie Europę.

Wcielimy się w szamana, potrafiącego przejmować kontrolę nad różnego rodzaju zwierzętami - między innymi orłem, niedźwiedziem i królikiem. Bohater może wezwać też do pomocy bóstwa krainy, ale musi najpierw dostać się do miejsc ich kultu.

Produkcja powstaje w założonym przez Michela Ancela studiu Wild Sheep. Deweloper nadal jest jednak związany z Ubisoftem, wraz z którym tworzy Beyond Good & Evil 2. Projektant otwarcie przyznaje, że w obu firmach pracuje „pół na pół”.

- Nadal jestem zatrudniony w Ubisoftcie. Tutaj, we własnym studiu tworzę bardzo specjalną grę i staram się zrobić wiele szalonych rzeczy. To dwie różne sprawy - wyjaśniał w rozmowie z Eurogamerem w październiku 2015 roku.

Data premiery Wild nadal pozostaje nieznana.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami