Zawrotna zemsta nowym trybem rozgrywki w GTA Online

Walka na motorach.

W GTA Online pojawił się nowy motocykl - Pegassi FCR 1000 - a wraz z nim kolejna opcja zabawy w trybie adwersarza - Zawrotna zemsta.

Motor podatny jest na dość daleko idące modyfikacje. „Jest idealnym połączeniem klasyki, nowoczesnej inżynierii i hipsterskiej ekstazy” - napisano w ogłoszeniu na oficjalnej stronie.

1
Pegassi FCR 1000

Zawrotna zemsta pozwala korzystać właśnie z przeróżnych ulepszeń pojazdów, zmieniających warunki drużynowych potyczek na zamkniętych arenach. Dla przykładu, znajdźka Bestia automatycznie zamienia gracza w czołg Rhino.

Bomba ukrywa na mapie trzy ładunki, a Linia śmierci przenosi postać na Nagasaki Shotaro, generujące za motocyklem zabójczy, świetlny ślad, wzorem filmów z serii „Tron”.

Są też bardziej klasyczne ulepszenia, jak rakiety, naprawianie pojazdu, spowalnianie czasu czy odwrócenie sterowania dla wszystkich przeciwników.

Do 17 stycznia granie w Zawrotną zemstę zapewnia podwójne premie GTA$ i punktów RP.

2
Nagasaki Shotaro w stylu „Tron”

W okresie od 3 do 16 stycznia obowiązuje także szereg innych bonusów i zniżek: na remont magazynu pojazdów specjalnych, na granatnik, ulepszenia silnika czy amunicję. Szczegóły na oficjalnej stronie.

Od 3 stycznia także granie w każdy z oficjalnych wyścigów kaskaderskich zapewnia podwójne premie GTA$ i RP.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami