W Polsce sprzedano już 45 tysięcy egzemplarzy Farming Simulator 17

Wszyscy jesteśmy rolnikami.

Dystrybutor Farming Simulator 17 w naszym kraju - firma Cdp.pl - poinformował, że w Polsce sprzedano już ponad 45 tysięcy egzemplarzy gry - od dnia premiery, 25 października.

To pierwszy raz, gdy odsłona tej serii zadebiutowała jednocześnie na PC, PS4 i Xbox One.

Jednocześnie poinformowano, że cykl Farming Simulator na całym świecie to już więcej niż 7 milionów sprzedanych egzemplarzy na komputerach osobistych i konsolach.

Sam sukces FS17 nie jest większą niespodzianką, ale już jego rozmiar - tak. Warto przypomnieć, że poprzednia odsłona - Farming Simulator 15 - to nakład 30 tys. egzemplarzy w miesiąc od premiery.

Cdp.pl przygotowało okolicznościową infografikę:

1

„Udana produkcja. Sporo w niej niedociągnięć i elementów, które warto poprawić, na czele ze starzejącą się oprawą wizualną. Niemniej wprowadzone usprawnienia i rozszerzenie działalności rolniczej o kolejne etapy to krok w dobrym kierunku” - napisał Damian w recenzji Farming Simulator 17.

Tegoroczna odsłona cyklu oferuje ponad 250 wiernie odwzorowanych maszyn rolniczych oraz różnego rodzaju przystawek. Mamy pojazdy takich marek, jak Fendt, Massey Ferguson, Challenger oraz Valtra - łącznie licencji na swój sprzęt udzieliło 60 firm.

W przeciwieństwie do wcześniejszych części serii, poszczególnych urządzeń nie musimy nawet kupować, ponieważ twórcy wprowadzili opcję wynajmu. Wpłacamy wstępną kwotę, a później ponosimy koszty użytkowania. Są też kolejne rasy zwierząt do hodowli oraz inne nowości.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami