Film „Uncharted” ma nowego reżysera

Shawn Levy, twórca „Stażystów” i „Nocy w muzeum”.

Filmowa adaptacja serii Uncharted znalazła nowego reżysera. Kandydatem jest Shawn Levy, odpowiedzialny ostatnio za „Stażystów” czy „Gigantów ze stali”.

Jak informuje serwis Deadline, najnowsza wersja scenariusza to działo Joe Carnahana, który napisał i wyreżyserował „Przetrwanie” czy też najnowszą „Drużynę A”.

Już od lipca wiemy, sam Carnahan miał pierwotnie reżyserować adaptację Uncharted, ale zdecydował się stanąć za kamerą „Bad Boys 3” dla Sony.

Shawn Levy w ostatnim czasie jest częściej producentem, wspierając między innymi prace nad serialem „Stranger Things” czy filmem „Arrival”.

1
Marian Dziędziel jaku Sully?

Film „Uncharted” jest podobno na „szybkiej ścieżce rozwoju”, ale nadal nie jest przesądzone, czy w ogóle powstanie. O pracach i różnych planach mówi się przecież od wielu lat, ale kolejny problem pojawił się w czerwcu ubiegłego roku, gdy projekt opuścił dotychczasowy reżyser, Seth Gordon.

Film podobno już kilka razy był bliski przejścia w fazę produkcji, ale nigdy nie poinformowano, kto wcieli się w Nathana Drake'a.

Mówiło się nieoficjalnie, że postać odegrać może między innymi Mark Wahlberg, gwiazda „Transformers: Wiek zagłady” czy ostatnio „Ted 2”.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami