Tyranny od studia Obsidian ukaże się w Polsce w wersji pudełkowej

Z bonusami.

Część graczy obawiała się, że kolejna produkcja studia Obsidian Entertainment - Tyranny - pozostanie dostępna wyłącznie w dystrybucji cyfrowej, zgodnie z podejściem wydawcy, czyli firmy Paradox Interactive. Produkcja znalazła jednak polskiego dystrybutora.

Cenega ogłosiła właśnie, że w dniu premiery - 10 listopada - w sklepach pojawi się wydajnie pudełkowe. W wybranych sklepach, w cenie edycji standardowej, do wyczerpania zapasów dostępna będzie też wzbogacona o dodatki edycja specjalna.

Liczba egzemplarzy ograniczona. W środku znajdziemy:

  • Etui edycji specjalnej,
  • płytę z grą,
  • skróconą instrukcję,
  • płytę audio z 18 utworami z gry,
  • 112-stronicowy kolorowy artbook z opisami.

Tyranny dostępne będzie w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej, wyłącznie na PC. Cenę wydania pudełkowego ustalono na około 140 zł, poniżej najtańszej wersji cyfrowej.

1

Gracz jest jednym z trybików w maszynie złej Kyros, która podbiła już niemal cały znany świat. Zadaniem jest zaprowadzanie nowego porządku w świeżo opanowanych krainach.

Ostatnim wycinkiem kontynentu broniącym się przed inwazją jest skromny półwysep o nazwie Tiers - właśnie tutaj toczy się akcja produkcji. Naszym zadaniem - jako Fatebindera - jest podporządkowanie ziem pod sztandarem Kyros.

Tyranny ma być mniejsze w skali od poprzednich dokonań Obsidian, lecz nie znaczy to, że spędzimy w grze mniej czasu. Ogromne znaczenie będą miały podejmowane wybory, więc odkrycie wszystkich tajników tytułu będzie wymagało wielu podejść.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami