Battlefield 1 pozwala wcielić się w gołębia

Nietypowy lotnik.

Jak wiemy, Battlefield 1 w trybie sieciowym zaoferuje nietypowy tryb rozgrywki z przejmowaniem gołębi. Okazuje się jednak, że gracze pokierują też ptakiem samodzielnie - w kampanii.

Uwaga na spoilery poniżej!

1
Całkiem ładny model

W jednej z misji wcielamy się w czołgistę. Nasza drużyna zostaje uwięziona we wraku maszyny, otoczona przez wrogów. Jedyną nadzieją jest wezwanie pomocy z pomocą latającego kuriera.

Gracz wciela się więc w gołąbka, przelatując nad leśnym polem walki i scenami ogólnej destrukcji oraz pożogi poniżej, z wiadomością dla sztabu. Sekwencja ma chyba pokazać skalę konfliktu, co podkreślają ciągłe salwy artylerii.

Opisywana sytuacja jest częścią zadania „Błoto i krew”, podczas natarcia na francuskie miasto Cambrai. Akcja jest bardziej otwarta niż w poprzednich odsłonach serii, a celem jest po prostu zajęcie określonych punktów na mapie, w otoczeniu ognia artylerii i kruszących się cegieł.

Całość zobaczyć można w poniższym materiale wideo, od 42 minuty:

Przejście każdego z pięciu przygotowywanych rozdziałów powinno zająć około 90 minut. Zagramy także jako brytyjski lotnik, beduińska wojowniczka i australijski goniec. Weźmiemy również udział w zmaganiach Włoch i Austro-Węgier w Alpach.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Battlefield 1 debiutuje 21 października na PC, PS4 i Xbox One. Od 13 października wczesny dostęp - pozwalaja na 10 godzin zabawy - jest oferowany abonentom EA Access na Xbox One i Origin Access na PC. Posiadacze gry w wersji Ochotnika zagrają od 18 października.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami