Polski dubbing w kampanii Battlefield 1 - film z rozgrywki

Bez rozbudowanych dialogów.

Testowa wersja strzelanki Battlefield 1 jest od dzisiaj dostępna w usługach EA i Origin Access, razem z wszystkimi wersjami językowymi - można więc sprawdzić polski dubbing.

Wiemy już, jak wypadają youtuberzy zaangażowani do pracy w trybie wieloosobowym, lecz dotychczas nie ujawniano głosów i nagrań w kampanii.

1
Szufelką go!

Sytuację zmienia na przykład materiał wideo od użytkownika „Webster88PL” z serwisu YouTube, który nagrał kilkanaście minut z jednej z dostępnych misji, w - jako bonus - wysokich ustawieniach graficznych na PC.

Przyznać trzeba, że polski dubbing nie jest zbytnio rozbudowany i sprowadza się raczej do wykrzykiwania krótkich komend i rozkazów. Być może w innych misjach doczekamy się bardziej rozbudowanych opowieści.

Rozdział w kampanii zaczyna się od krótkiego wprowadzenia, w którym deweloperzy prezentują postać, ramy czasowe i ogólne założenia opowieści. Przejście każdego z pięciu przygotowywanych rozdziałów powinno zająć około 90 minut.

Wątek „Wysoko postawieni znajomi” pozwoli wcielić się w brytyjskiego pilota walczącego nad frontem zachodnim. Na graczy czekają „powietrzne pojedynki, nieoczekiwane spotkania i opowieść o prawdziwej przyjaźni”.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Drugi rozdział nosi tytuł „Nic nie jest zapisane” i przedstawi historię beduińskiej wojowniczki, współpracowniczki Lawrence'a z Arabii. Akcja rozegra się na Bliskim Wschodzie.

Odcinek trzeci to „Błoto i krew”. Pokierujemy członkiem załogi czołgu Mark V podczas bitwy o francuskie miasto Cambrai jesienią 1918 roku.

Rozdział „Avanti savoia” przedstawi historię zmagań Włoch i Austro-Węgier w Alpach , gdzie „pewien elitarny górski pułk szykuje się do niecodziennego ataku”.

Ostatni epizod - „Goniec” - będzie opowieścią o australijskim żołnierzu, którego zadaniem będzie dostarczenie ważnych wiadomości podczas brytyjskiej inwazji na państwo osmańskie.

Battlefield 1 ukaże się 21 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami