Małaszyński, Szwed, Boberek w polskiej wersji Battlefield 1

W kampanii fabularnej.

Dzisiaj wspominaliśmy już o pierwszych ujęciach z kampanii fabularnej Battlefield 1 w polskiej wersji językowej, a teraz rodzimy oddział EA ujawnił część obsady w tym trybie.

Jak wynika z informacji prasowej, usłyszymy między innymi Pawła Małaszyńskiego (Agent 47 w Hitman: Rozgrzeszenie), Aleksandrę Szwed („Rodzina zastępcza”), Jarosława Boberka (dowolna gra z polskim dubbingiem) czy Mirosława Zbrojewicza (Letho z Gulety w serii Wiedźmin).

1

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Interesujący „konflikt interesów” prezentuje najbardziej rozchwytywany polski aktor głosowy, czyli Jarosław Boberek. Jak informowaliśmy we wtorek, ten pojawi się także w Call of Duty: Infinite Warfare, czyli w największym konkurencie Battlefield 1 tej jesieni.

Jeśli o rolach mowa, to Małaszyński wcieli się w generała Tilkici, Szwed to Zara, porucznik Whitehall to Boberek, a Luca - Mirosław Zbrojewicz. Szczegóły na temat misji fabularnych znaleźć można w naszej wcześniejszej wiadomości.

„Miałem za zadanie nie tylko wcielić się w postać, która żyła sto lat temu, w zupełnie innych czasach i innej kulturze, ale też taką, która jest targana silnymi emocjami, walczy o życie swoje i innych” - komentuje ten pierwszy.

„Trzeba było głosem oddać całe spektrum niuansów: niechęć, nienawiść, charyzmę w dowodzeniu innymi, próby zachowania spokoju w obliczu zagrożenia” - dodaje Małaszyński.

Warto przypomnieć, że osobny dubbing przygotowano dla trybu wieloosobowego Battlefield 1, gdzie obok profesjonalnych aktorów usłyszymy także popularnych polskich youtuberów.

Gra ukaże się 21 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami