Kampania w trailerze odświeżonej wersji Call of Duty 4: Modern Warfare

Powrót kapitana Price'a i spółki.

Koncern Activision opublikował nowy zwiastun odświeżonej wersji Call of Duty: 4 Modern Warfare. Materiał skupia się wyłącznie na kampanii fabularnej.

Trailer prezentuje sceny z kilku dobrze znanych fanom cyklu misji. W pokazanych fragmentach zauważalna jest znaczna poprawa warstwy wizualnej w porównaniu do oryginału sprzed dziewięciu lat.

W filmie zabrakło co prawda ujęć z trybu sieciowego, ale z ujawnionych dotychczas informacji wynika, że twórcy nie wprowadzą żadnych zmian w mechanice rozgrywki.

W dniu debiutu gracze otrzymają jednak tylko dziesięć lokacji przeznaczonych do zmagań w multiplayerze - reszta zostanie udostępniona za darmo miesiąc po premierze.

Odświeżona wersja Modern Warfare ukaże się 11 listopada na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra będzie dodawana do zamówień przedpremierowych Call of Duty: Infinite Warfare w edycji Legacy. Na razie Activision nie planuje sprzedawać tytułu oddzielnie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami