Zniesienie limitu kompanów - mod do Fallout 4

Zabierz w podróż więcej towarzyszy.

Jednym z najcięższych wyborów w Fallout 4 jest wybór kompana. Kogoś, kto będzie komentował każdy nasz ruch, co wpłynie na nasze odczucia z rozgrywki. Czy będzie to Cait zagrzewająca nas do walki i otwierająca zamki, Hancock prawiący przeciwnikom morały czy Ochłap, który zamerda ogonem niezależnie od tego jak okropną rzecz zrobimy. Sprawmy więc aby poszli za nami wszyscy - jednocześnie.

Mod dający nam możliwość zabierania w podróż wielu kompanów może być ciekawym rozwiązaniem dla osób pamiętających jeszcze stare czasy Fallouta, kiedy liczba członków drużyny była uzależniona od naszego poziomu charyzmy. Osobisty oddział uderzeniowy to także świetna zabawa dla tych, którzy w Falloucie szukają jedynie banalnej rozrywki i strzelanin.

Mod nie jest jednak całkowicie bezbłędny. Mechanizm działania, który pozwala nam na zabranie ze sobą każdego kompana, eliminuje możliwość prowadzenia dialogów związanych z zadaniem towarzysza. Jeżeli to jednak nam nie przeszkadza, nic nie stoi na drodze, by sformować zespół i wyruszyć do zrujnowanego Bostonu.

Jak działa mod?

Zasada działania moda polega na zniesieniu ograniczenia posiadanych jednocześnie kompanów. Często mimo iż dodając kolejnego kompana, inny uruchomi dialog świadczący o rozstaniu się, to nie odejdzie. Mod zabrania też zabierania kompanów w miejsca i na misje, gdzie wybrany towarzysz nie może przebywać. W takim wypadku gracz jest chroniony przed zbędnymi błędami wynikającymi z posiadanych kompanów.

Jak zainstalować moda?

Instalacja wymaga jedynie programu Nexus Mod Manager, oraz wizyty na stronie moda, gdzie w zakładce „FILES” wybieramy ”DOWNLOAD WITH MANAGER”. Po tej czynności pozostaje jedynie aktywowanie pliku w menadżerze.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Kolorowe pustkowia - mod do Fallout 4

Kolejny mod sprawia, że szaro-bure pustkowia nabierają więcej, bardziej pastelowych kolorów. Mod aktywujemy jednym klawiszem, dlatego też łatwo nam porónać efekt z domyślnymi wartościami gry.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami