Crude Blowback - mod do Fallout 4

Nowa broń na wzór concept artu.  

Jak powszechnie wiadomo, do gier trafia tylko część pomysłów twórców i osób kreatywnych z zespołu deweloperskiego. Nie każdy pomysł da się wykonać. Niektóre wymagają więcej czasu, więcej sił i więcej funduszy. Dlatego niektóre perełki swój żywot kończą jako zamysł na stronicach artbooków i grafik koncepcyjnych. Historia Fallouta już wielokrotnie wykazała, że jeżeli jakiś pomysł jest dobry, znajdzie swoją drogę, żeby trafić do gry.

Nie inaczej jest w przypadku Crude Blowback. Broń, która może zostać potraktowana jako zastępca niesławnej broni ze złomu, pochodzi z The Art of Fallout 4 - artbooka przedstawiającego grafiki koncepcyjne. Pomysł na broń został wykorzystany przez jednego modera, aby dodać modyfikowalny karabin do gry. Pomimo nieskomplikowanych właściwości i niewygórowanych obrażeń, nowy oręż z pewnością urozmaici świat gry.

Crude Blowback to broń, która cieszyć będzie oko swoją masywnością i wyraźnymi dźwiękami strzałów. Możliwości modyfikacji przewidują zmianę kolby, lufy, celownika, komory, magazynku, a nawet montowanych na przodzie dodatków: tłumika, bagnetu i... podwójnego bagnetu. Broń znajdziemy zarówno przy przeciwnikach jak i w przygotowanym miejscu w Chestnut Hillock Reservoir.

Jak działa mod?

Nowa broń - Crude Blowback, to karabin zarówno dla nisko, jak i wysoko-poziomowych postaci. Broń można znaleźć Chestnut Hillock Reservoir. Jest to zbiornik wodny niedaleko Krypty 81. Przedmiot otrzymamy także po wpisaniu w konsolę komend „player.additem XX001748 1”.

Jak zainstalować moda?

Plik instalacyjny znajdziemy na stronie moda. Po kliknięciu na zakładkę „FILES” i wybraniu „DOWNLOAD WITH MANAGER” automatycznie zostanie otworzony Nexus Mod Manager. Program do zarządzania plikami modów, pobierze nowy karabin. Nam pozostaje jedynie aktywować mod i odnaleźć nową broń w grze.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Szorty Wspólnoty - mod do Fallout 4

Kolejny mod to przeznaczone dla postaci żeńskich stroje z krótki mi spodenkami. Możemy je modyfikować, a założone dają nam dodatkowe bonusy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami