Statek powietrzny jako baza - mod do Fallout 4

Baza na pokładzie latającego statku.

Statek powietrzny Bractwa Stali nie jest już żadnym zaskoczeniem. Gigantyczny pojazd, którym przybyli ze Stołecznych Pustkowi zakuci w zbroje żołnierze, zapiera dech w piersi. Zapewne każdemu z nas, kiedy pierwszy raz odwiedziliśmy Prydwen, przeleciała przez głowę myśl, że super byłoby mieć tutaj bazę. Teraz z pomocą moda jest to możliwe. Może nie na Prydwen, ale w bardzo podobnym pojeździe.

Po uruchomieniu moda na naszej mapie pojawi się nowa lokacja. Statek powietrzny jest bardzo dobrze wyposażony. Zawiera wiele pomieszczeń pełniących zarówno funkcje dekoracyjne, jak i praktyczne. Szereg warsztatów oraz różnorodnych pojemników, które znajdziemy na pokładzie, skróci czas potrzebny do wyposażenia bazy.

Nasz nowy statek, który na szczęście nie jest tak duży jak sterowiec Bractwa Stali, może się przemieszczać pomiędzy niektórymi lokacjami na mapie. Aby podróżować statkiem, wystarczy skorzystać z dźwigni znajdujących się na mostku kapitańskim. Jeżeli jednak chcemy opuścić statek lub z niego wysiąść, możemy to zrobić za pomocą szybkiej podróży. Możemy też skorzystać z teleportu w jednym z bunkrów na północy mapy, by dostać się na pokład.

W modyfikacji nie zabrakło małego błędu. W zamian za to, że możemy przemieszczać naszą bazę w inne miejsce na mapie, przedmioty znajdujące się w warsztacie nie pozostaną tam, kiedy się przeniesiemy. Z pomocą jednak przychodzi skrzynia z pluszowym misiem, znajdująca się obok warsztatu, która współdzieli zawartość z pozostałymi warsztatami.

Jak działa mod?

Mod dodaje nową bazę wypadową zwaną „Welder”. Do latającego statku dostaniemy się poprzez teleport umiejscowiony w bunkrze na północy mapy. Na pokładzie znajdziemy wiele skategoryzowanych pojemników oraz wszystkie dostępne warsztaty. Statek może także przemieszczać się w zdefiniowane miejsca.

Jak zainstalować moda?

Wykorzystując Nexus Mod Manager pobieramy i aktywujemy plik, który pobierzemy ze strony moda. Wystarczy że na stronie wybierzemy „FILES”, a następnie „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Aktywowany po pobraniu plik wprowadzi automatycznie zmiany do gry.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Przedwojenne domy do budowania - mod do Fallout 4

Kolejny mod pozwoli nam na wybudowanie domów sprzed wojny. Nie brudnych i zburzonych, tylko czystych, segmentowych domów przedmieścia Bostonu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami