APB Reloaded trafiło na Xbox One

Najdroższa mikrotransakcja to koszt 499 zł.

Sieciowa produkcja APB Reloaded trafiła na Xbox One. Abonenci Xbox Live Gold mogą pobrać grę za darmo. Rozmiar pliku to niecałe 10 GB.

apbnews
Uroki modelu Free to Play

MMO jest już dostępne na PC. Tytuł zadebiutował w 2010 roku jako APB: All Points Bulletin, nie odniósł jednak dużego sukcesu. Po kilku miesiącach serwery zostały zamknięte.

Twórcy dopracowali strzelankę, model biznesowy zmieniono na Free to Play i nową, odmienioną wersję gry wydano w 2011 roku.

Z APB związany jest system mikropłatności. Użytkownicy mogą zakupić między innymi paczki wirtualnej waluty - najdroższa to wydatek rzędu 499 zł.

Deweloperzy początkowo planowali umożliwić graczom przeniesienie na PS4 i Xbox One postaci stworzonych w edycji komputerowej, ale ostatecznie zrezygnowano z takiego rozwiązania.

W APB użytkownicy wcielają się w stróżów prawa lub w bandytów i zajmują się wykonywaniem różnorodnych misji w dużym mieście. Przestępcy napadają na banki, kradną samochody, a policjanci starają się im przeszkodzić. Istotnym elementem rozgrywki jest rywalizacja z przeciwną frakcją.

Gra ma ukazać się także na PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami