SpellForce 3 - pierwsze szczegóły na temat hybrydy strategii i RPG

Są też screeny.

Firma Nordic Games podzieliła się pierwszymi szczegółami na temat zapowiedzianej w 2014 roku strategii SpellForce 3.

2

Tytuł ponownie będzie zawierać elementy RPG. Gracze otrzymają możliwość stworzenia od podstaw swojego bohatera oraz rozwoju jego umiejętności w trakcie walki i wykonywania zadań. Na swojej drodze spotkamy innych herosów, by stworzyć maksymalnie trzyosobową drużynę.

Mapa w SpellForce 3 będzie podzielona na sektory. Rozwój siedziby głównej odbywa się poprzez podbijanie i przyłączanie przylegających do siebie regionów.

Ekonomia nie będzie globalna. Transport surowców pomiędzy prowincjami będzie się odbywać za pomocą wozów i karawan. To gracz decyduje, który kruszec wydobyć w pierwszej kolejności i gdzie go przetransportować.

Po przejęciu sektora możliwa będzie konstrukcja budynków w celu zabezpieczenia złóż i ustabilizowania ekonomii. Nie zabraknie możliwości rekrutowania wojska.

Wątek fabularny SpellForce 3 ma wystarczyć na ponad 30 godzin. Deweloperzy pracują również nad trybem wieloosobowym oferującym kooperację, jak i walkę przeciwko innym graczom.

Gra powstaje w stosunkowo młodym studiu Grimlore Games, składającym się z doświadczonych deweloperów, którzy uczestniczyli w pracach nad The Settlers 2, Knights and Merchants, Cultures i SpellForce 2.

Poniżej kilka pierwszych screenów z gry.

1
3
4

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami