Elementy dekoracyjne twarzy - mod do Fallout 4

Nowe tatuaże, obrażenia i malunki twarzy bohatera.

Fallout 4 oferuje szeroki wachlarz możliwości zmiany wyglądu postaci. Głównie twarzy. Możemy upodobnić się do bandyty, pomalować się kosmetykami, sprawić że będziemy wyglądać jak zmęczony walką i podróżą rodzic z worami pod oczami i siniakiem na czole. Możemy także wgrać moda, który dodaje nowe charakterystyczne elementy dekoracyjne twarzy.

57 elementów dodanych w pierwotnej wersji moda jest zbiorem nowych tatuaży, malunków, makijaży, znamion, obrażeń i zabrudzeń. Nowe, odznaczające się detale, sprawią że twarz naszej postaci stanie się na nowo charakterystyczna i niepowtarzalna. Wymalowane krwią oczy i usta wywołają przerażenie u wrogów, a przypominające skaryfikacje malunki z pewnością się nam spodobają.

Mod niestety koliduje z innymi, wprowadzającymi zmiany w twarzach, oczach i fryzurach modyfikacjami. Musimy więc korzystać z jednego lub drugiego. Autor moda zapewnia jednak o ciągłym rozwoju projektu i zapowiada nowe elementy, takie jak błyszczący makijaż z brokatu, cybernetyczne elementy twarzy, przybrudzenia, więcej blizn i tatuaży, więcej malunków i być może spoconą skórę.

Jak działa mod?

Mod dodaje wiele nowych elementów, które dekorować będą twarze bohaterów. W skład pięćdziesięciu siedmiu możliwości ubarwienia znajdują się: zabrudzenia, obrażenia, malunki, znamiona, tatuaże i makijaże.

Jak zainstalować moda?

Instalację ułatwi nam program Nexus Mod Manager. Po wejściu na stronę moda, należy przejść do zakładki „FILES”, a następnie kliknąć „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pobrany w menadżerze plik należy aktywować.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Zamiana w psa - mod do Fallout 4

Kolejny mod pozwoli nam na zmianę modelu postaci na psa - oczywiście wraz z pełnym zestawem animacji i zachowań psów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami