Battlefield 1 z mikrotransakcjami i płatnymi mapami

Szczegóły pozostają nieznane.

Przedstawiciele Electronic Arts zaznaczyli po zapowiedzi Battlefield 1, że gra otrzyma darmowe dodatki. Okazuje się też, że wydawca nie rezygnuje z mikropłatności i sprzedawania map.

- Zaoferujemy zarówno formy makro-monetyzacji w postaci map i większych porcji zawartości, jak też mikropłatności związane z mniejszym elementami gry - poinformował Andrew Wilson, prezes EA, podczas konferencji dla inwestorów.

- Z biegiem czasu przygotujemy też dodatkowe elementy, które pozwolą graczom na dalsze rozwijanie i poszerzenie doświadczenia, tak jak robią to użytkownicy FIFA Ultimate Team.

Szczegóły dotyczące mikrotransakcji i DLC pozostają nieznane, ale najprawdopodobniej doczekamy się zestawu Premium, oferującego dostęp do wszystkich rozszerzeń.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Wilson zaznaczył też, że EA „nigdy nie chce dopuścić do sytuacji, gdy zapanuje przekonanie, że do gry wprowadzane są systemy pay to win”, czyli oferujące przewagę na polu bitwy poprzez mikropłatności.

Battlefield 1 zadebiutuje 21 października na PC, PS4 i Xbox One. Akcję gry osadzono w realiach I wojny światowej. Deweloperzy przygotowują nie tylko tryb sieciowy, ale też kampanię fabularną.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami