Ori and the Blind Forest: Definitive Edition opóźnione na PC

Premiera na Xbox One bez zmian.

Usprawniona edycja platformówki Ori and the Blind Forest w wersji na komputery z systemem Windows nie ukaże się zgodnie z planem. Deweloperzy zapowiadają opóźnienie.

1

„Tak, zapowiedzieliśmy premierę na 11 marca. Chcemy jednak mieć pewność, że każdy gracz otrzyma najlepszą jakość niezależnie od platformy. Dlatego postanowiliśmy dać sobie nieco więcej czasu z wersją PC” - czytamy we wpisie w serwisie Xbox Wire.

Deweloperzy informują, że wersja na konsole Xbox One ukaże się planowo - 11 marca. Studio nie ujawniło nowej daty premiery edycji PC.

Usprawniona wersja platformówki wprowadzi do gry sporo nowości. Jedną z nich jest nieznana dotąd lokacja. Główna postać otrzyma też dwie nowe umiejętności, w tym szybki skok w przód.

W Definitive Edition pojawią się dodatkowe poziomy trudności. Łatwy ma umilić zabawę „niedzielnym” graczom, dzięki zmniejszonym obrażeniom zadawanym przez wrogów i otoczenie. Dla wymagających użytkowników przygotowano trudniejszą opcję, wraz z możliwością rozpoczęcia gry z jednym życiem.

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition na Xbox One wyceniono na 19,99 dolarów (ok. 78 zł). Posiadacze podstawowej wersji gry będą mogli zakupić uaktualnienie w cenie 4,99 dolarów (ok. 19,55 zł).

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami