Uncharted 4 opóźnione o dwa tygodnie - premiera 10 maja

Jednocześnie na całym świecie.

Uncharted 4: Kres Złodzieja zanotowało kolejne opóźnienie, tym razem o dwa tygodnie. Nowa data premiery to 10 maja, jednocześnie na całym świecie, tylko na PlayStation 4.

1
Będzie więcej czasu na ukończenie Dark Souls 3

Poprzednio mówiono o 29 kwietnia dla Wielkiej Brytanii i 26 kwietnia dla Stanów Zjednoczonych. Teraz taki podział na regiony udało się wyeliminować. Pierwotnie gra miała ukazać się jeszcze w 2015 roku, później plany zmieniono na marzec, następnie właśnie na kwiecień.

„Naughty Dog kończy prace nad Uncharted 4, a gra trafi do tłoczni jeszcze w tym miesiącu” - wyjaśnia Shawn Layden, szef amerykańskiego działy PlayStation.

„Aby sprostać ogromnemu zapotrzebowaniu na całym świecie i upewnić się, że wszyscy gracze mają okazję włączyć tytuł tego samego dnia, zdecydowaliśmy się opóźnić premierę o dwa tygodnie, co zaoferuje dodatkowy czas na produkcję płyt.”

„Wiemy, że takie wieści mogą być rozczarowaniem i przepraszamy za nieco dłuższe oczekiwanie na najnowszy tytuł Naughty Dog. Dobra wiadomość jest taka, że gra jest fenomenalna i w pełni wierzymy, że to oczekiwanie będzie tego warte, a deweloperzy nie mogą się juz doczekać, byście sprawdzili ostatnie przygody Nathana Drake'a.”

Zobacz: Uncharted 4 Recenzja

Pewnym pocieszeniem mogą być zaplanowane na ten weekend otwarte testy wersji beta trybu sieciowego.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami