Dying Light: The Following - Misja 4: Obcy w obcym kraju

Zadanie główne, w którym musimy zdobyć zaufanie lokalnej społeczności.

Zadanie włączy się automatycznie po ukończeniu któregoś z zadań dodatkowych (np. „Dziwne odgłosy", które staje się dostępne po zakończeniu misji głównej „Zdobyć zaufanie"). Twoim celem będzie udzielanie pomocy ludziom, dzięki czemu będziesz mógł zyskać zaufanie Dzieci Słońca i odkryć tajemnicę Matki - bóstwa czczonego przez lokalnych.

Więcej na temat twoich stosunków z lokalnymi osobami znajdziesz w menu w zakładce „Ranga". Żeby je poprawić wykonaj kilka zadań dodatkowych, po których zyskasz sympatię tubylców. Poniżej znajdują się przykładowe (!) zadania do wykonania:

Kiedy uporasz się przynajmniej z częścią z nich, powinieneś zyskać już rangę „Przybysza". Wtedy u Jasira pojawi się Bezlicy (obrazek poniżej), z którym rozpocznij rozmowę. Z obecną rangą nie będziesz jeszcze w stanie zobaczyć się z Matką i nadal będziesz musiał zyskiwać poparcie lokalnych osób. Bezlicy podaruje ci jednak plan kuszy kompozytowej.

013

Następnie kontynuuj wykonywanie kolejnych zadań dodatkowych, w których pomagasz lokalnej ludności. Czyń to, aż odezwie się do ciebie przez radio tajemniczy osobnik, który zaprosi cię na pewne spotkanie. W tym momencie w dzienniku pojawi się nowa misja główna - „Zgromadzenie".

Następnie: Dying Light: The Following - Misja 5: Zgromadzenie

Powrót do spisu treści: Dying Light: The Following - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami