Homefront: The Revolution z mikrotransakcjami

Ale też z darmowymi dodatkami i bez przepustki sezonowej.

Homefront: The Revolution zadebiutuje z systemem mikropłatności - poinformował producent z Dambuster Studios w rozmowie z serwisem Gamespot.

Gracze będą mogli kupić skrzynki, w których znajdą różne przedmioty. Wszystkie bronie i dodatki zdobywane w ten sposób można będzie też znaleźć w świecie gry.

Nie sprecyzowano jednak, czy mikropłatności będą aktywne zarówno w kampanii, jak też w kooperacji, czy wyłącznie w jednym z trybów.

- To na pewno nie jest system „pay to win”, ponieważ zawartość skrzyń jest także dostępna w grze, do zdobycia w trakcie zwyczajnej zabawy - podkreślił producent Fasahat Salim.

- Oferujemy tylko możliwość odblokowania niektórych przedmiotów dla graczy, którzy nie mają do poświęcenia tyle czasu, co inni. To po prostu swego rodzaju skrót do tych rzeczy.

Deweloper zaznaczył także, że nowy Homefront doczeka się darmowych dodatków DLC. Będą to między innymi kolejne misje do trybu kooperacji. Producenci nie będą też w związku z tym sprzedawać przepustki sezonowej.

Homefront: The Revolution ukaże się 20 maja. Strzelanka trafi na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gracze wcielą się w partyzantów walczących z koreańskim okupantem w Filadelfii.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami