Opuszczenie broni - mod do Fallout 4

Koniec ze stale wycelowanym karabinem.

Widok stale wyciągniętej i wycelowanej naprzód broni przeszkadza. Często kiedy prowadzimy dialog, lufa broni jest wycelowana w twarz rozmówcy. Taki stan rzeczy w rzeczywistym świecie byłby co najmniej niewygodny. Zmienimy to za pomocą moda.

Po wgraniu odpowiedniej modyfikacji, która wymusza animację opuszczenia broni, ciągłe celowanie do przodu przestanie być problemem. Karabin złożymy na piersi, celując, podniesiemy do oczu, żeby zaraz znowu opuścić, kiedy przestajemy potrzebować broni.

Mod jest również idealnym rozwiązaniem problemu zasłaniania ekranu przez duże bronie. Rakietnica czy chociażby laser instytutu to bronie, które zabierają spory fragment ekranu,zasłaniając nasze pole widzenia. Kiedy opuścimy broń, znowu mamy dobry widok na sytuację.

Jak działa mod?

Zasada działania moda polega na przyśpieszonym wymuszeniu animacji opuszczania broni, kiedy ta jest nieużywana. Efektem jest kierowanie broni przed siebię, tylko w momencie kiedy celujemy lub oddajemy strzał.

Jak zainstalować moda?

Mod najwygodniej zainstalujemy z wykorzystaniem Nexus Mod Managera. Po wejściu na stronę moda musimy kliknąć na „FILES”, a następnie na „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Po pobraniu plik aktywujemy w menadżerze.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Realistyczne dźwięki Pancerza Wspomaganego - mod do Fallout 4

Kolejny mod zmienia sposób w jaki brzmią Pancerze Wspomagane. Nowe efekty, zwiększona masywność i głośność efektów dźwiękowych poprawiają wizerunek zbroi.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami