Nowe mapy, animacje i lepsza wydajność w Brutal Doom v20b

Wesoła masakra.

Jednym z lepszych sposobów na zakończenie roku jest na pewno wymordowanie setek demonów, co umożliwia produkcja Brutal Doom. Jej twórca - Sergeant Mark IV - ujawnił właśnie 31 grudnia jako datę premiery obszernej aktualizacji, oznaczonej kodem v20b.

1
Prawie jak Wiedźmin 3

Łatka naprawi wiele błędów z podstawowej wersji v20, wydanej w czerwcu. Do tego kolejne animacje, także te dotyczące uśmiercania wrogów, zbalansowany system walki wręcz i „ogromne” poprawki w wydajności.

Wraz z aktualizacją ukaże się także zestaw „Starter Pack Map Pack”, zawierające aż 32. lokacje: miasta, stacje kosmiczne czy osiedla z piekła rodem. Do tego nowi bossowie i przeciwnicy.

Jest nawet „fabuła”: inwazja demonów rozlewa się poza Mars i obejmuje Los Angeles, gdzie do obrony wysłano oddziały Space Marines.

Jak zagrać? Potrzebujemy kopię oryginalnej gry (obecnie za ok. 11 zł na Steamie) oraz aplikację Zandronum, do pobrania za darmo. Instalujemy oba programy, następnie rozpakowujemy darmowy Brutal Doom i dwukrotnie klikamy na ikonę.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami