Więcej do budowania osad - mod do Fallout 4

Coś dla miłośników osad - mod dodaje pojazdy, drzewa, skały i wiele więcej.

Twórcy gry udostępnili potężne narzędzie do budowania własnych osad w Fallout 4. Dzięki niemu stawiamy ściany, budujemy gospodarstwa i infrastrukturę broniącą naszych mieszkańców. Jednak nie wszystko da się zbudować.

Poza dodatkowymi rzeczami, które odkrywamy czytając magazyny, w grze jest masa innych rzeczy, które chcielibyśmy mieć w swojej osadzie. Nie jest to jednak możliwe z powodu ograniczeń. Nie każdy przedmiot może być zbudowany.

Ten mod to zmienia, dodając całą listę rzeczy do zbudowania w naszych osadach. Znajdziemy tu samochody, drzewa, skały, platformy, nowe siedziska i meble do przechowywania, do których wcześniej nie mieliśmy dostępu. Poza wymienionymi, mod oferuje dużo więcej i wciąż jest rozwijany, poprzez dodawanie nowych elementów.

Jak działa mod?

Mod daje nam dostęp do szeregu nowych obiektów możliwych do wybudowanie w osadach, którymi zarządzamy. Dotychczas niemożliwe do postawienia obiekty dekoracyjne i nie tylko, ozdobią nasze osiedla będąc jednocześnie praktycznymi. W skład nowego zestawu obiektów wchodzą: meble, siedziska, przedmioty interaktywne, drzwi, łóżka, drzewa, głazy, kamienie, platformy, ściany, rościlny i pojazdy.

Jak zainstalować moda?

Do instalacji wykorzystamy program Nexus Mod Manager. Po wejściu na stronę moda wystarczy, że wybierzemy zakłądkę „FILES”, a następnie „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pobrany i aktywowany w menadżerze mod, wprowadzi automatyczni zmiany do istniejących zapisów jak i nowej rozgrywki.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Trzykrotny limit budowy osady - mod do Fallout 4

Zwiększony limit budowy obiektów w osadzie pozwoli na oddanie się fantazji budowania. Uważajmy jednak na ograniczenia naszego komputera. Większa ilość obiektów równa jest większemu obciążeniu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami