Twórcy serii Bayonetta pracują nad grą z Żółwiami Ninja - raport

Platinum Games z kolejną licencją?

Cenione japońskie studio specjalizujące się w grach akcji - Platinum Games - pracuje podobno nad multiplatformową produkcją z Wojowniczymi Żółwiami Ninja w rolach głównych.

1
Kałabanga?

Według opublikowanych detali wydawcą jest Activision, a pełny tytuł projektu to Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan. Platformy docelowe to PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Platinum - twórcy Vanquish, Metal Gear Rising: Revengeance czy serii Bayonetta - już od jakiegoś czasu współpracują z tą amerykańską firmą, odpowiadając za The Legend of Korra oraz bardziej udane Transformers: Devastation.

Obecnie japońskie studio ma jednak ręce pełne roboty, zajmując się równolegle Nier: Automata na PlayStation 4, Scalebound na Xbox One oraz Star Fox Zero na Nintendo Wii U. Żaden producent konsol nie jest pokrzywdzony.

„Prawdziwa gratka dla fanów serialu o pierwszej generacji robotów w przebraniu, ale też całkiem emocjonujący hack & slash dla miłośników gatunku. Najlepsze, co mogło spotkać tę kultową markę” - napisał Łukasz w recenzji Transformers: Devastation, określając grę „niespodzianką roku”.

W tej produkcji na pochwałę zasłużyła między innymi oprawa graficzna stylizowana na klasyczną kreskówkę z lat 80. - w przypadku Żółwi Ninja może być podobnie.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami