Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Zmysł taktyczny

Misja dla Bractwa Stali, w której eliminujemy jedną z wrogich organizacji.

Misja rozpocznie się automatycznie po ukończeniu zadania „Ślepa zdrada", w którym rozwiązałeś problem paladyna Danse'a. Udaj się na statek Prydwen i porozmawiaj z kapitanem Kellsem, który powie ci o twoim kolejnym celu.

Eliminacja dowódców Trasy

Tym razem będziesz musiał rozprawić się z organizacją o nazwie Trasa, a konkretnie wyeliminować jej dowódców oraz zgrać materiały dla Ingram (jeśli nie posiadasz zdolności hakerskich to warto zabrać kogoś, kto je ma np. Nicka Valentine'a). Po odebraniu rozkazów udaj się do kościoła Old North na zachód od twojej pozycji.

z079

Wejdź do środka i razem z innymi rycerzami rozpocznij ostrzeliwać agentów Trasy. Na parterze znajdziesz też doktora Carringtona (obrazek powyżej), którego również wyeliminuj. Następnie udaj się na schody na prawo od wejścia i zejdź po nich do piwnicy, gdzie w korytarzach trafisz na następne oddziały agentów Trasy.

Kontynuuj, aż dotrzesz do przejścia, przy którym jeden z rycerzy zamontował materiały wybuchowe. Aktywuj je, odejdź na bezpieczną odległość, a po eksplozji rusz przed siebie eliminując następne oddziały przeciwnika. Na końcu drogi dotrzesz do drzwi, za którymi znajduje się sztab dowódczy.

z080

Po wejściu do środka przystąp do walki ze zwykłymi żołnierzami i dowódcami. Uważaj zwłaszcza na Glorię (obrazek powyżej), zaopatrzoną w ciężki karabin maszynowy. W trakcie potyczki korzystaj z osłon i wspomagaj się granatami, które umożliwią ci wyeliminowanie trudno dostępnych rywali.

z081

Po wyeliminowaniu wszystkich wrogów przejdź do pokoju z lewej, gdzie natkniesz się na robota i komputer (obrazek powyżej). Podejdź do komputera i wgraj holotaśmę dezaktywującą PAM (druga możliwość, to zniszczenie robota). Po wykonaniu misji wróć do kapitana Kellsa.

Następnie: Fallout 4 - Wojenne łupy

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami