Sprzedano już 100 tysięcy kopii zręcznościowego Nuclear Throne

W Early Access.

Niezależna gra akcji z losowo generowanymi poziomami - Nuclear Throne - sprzedała się już na Steamie w 100 tysiącach egzemplarzy.

Nuclear Throne
Gra jest regulanie aktualizowana

Informacje ujawnił na Twitterze Rami Ismail, producent z odpowiedzialnego za prace studia Vlambeer. Firma ta słynie z małych, lecz popularnych projektów, takich jak Luftrausers, Ridiculous Fishing czy Super Crate Box.

Taki wynik to spory sukces dla produkcji, która nie opuściła jeszcze programu Early Access. Z drugiej strony - znajduje się tam już od października 2013 roku. Obecna cena wynosi 13 euro (ok. 54 zł).

Akcja Nuclear Throne rozgrywa się w zrujnowanym świecie, w którym mutanty walczą o władzę. Gracze wybierają rasę, walczą z niebezpiecznymi potworami, odkrywają sekrety i hodują nowe kończyny, wszystko w kilka minut.

Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, a oprawę graficzną przygotowano w „pikselowym” stylu. Celem jest przejęcie tytułowego tronu, ale zadanie nie jest proste, a graczy czekają zapewne setki podejść w losowo generowanych etapach.

W planach na przyszłość są jeszcze konwersje na konsole: PlayStation 3, PS4, PS Vita i Xbox One.

To wideo ma już pół roku

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami