Strategia Armello ukaże się 1 września w pełnej wersji

Wirtualna planszówka na PC i PS4.

Gra strategiczna Armello zadebiutuje 1 września w pełnej wersji na PC (Windows, Mac, Linux) oraz PlayStation 4.

Zosha the Whisper
Zosha the Whisper

Obecnie produkcja dostępna jest w programie Early Access, do 31 lipca. Cena wynosi 23 euro (ok. 95 zł). Kwota zakupu wzrośnie po debiucie ostatecznego wydania, więc zainteresowane osoby powinny się pośpieszyć.

Odpowiedzialne za projekt studio League of Geeks ujawniło także dwie nowe postacie: to szczur Zosha the Whisper oraz królik Barnaby the Screwloose. Ten pierwszy stawia na skradanie i potężne ataki, ale przy małej odporności. Barnaby to opancerzony majsterkowicz, dysponujący arsenałem gadżetów.

„Gracze od jakiegoś czasu mają dostęp do czterech pierwszych herosów Armello, ale te postacie wprowadzają nowe poziomy komplikacji, różnorodności i powtarzalności rozgrywki” - zapewnia producent Trent Kusters.

Niezależna strategia przypomina w założeniach cyfrową grę planszową, z mapą podzieloną na heksagonalne pola. Cztery królestwa zwierząt starają się opanować jak największe połacie terenu i przejąć władzę w królestwie.

Produkcja łączy wspomnianą planszówkę z karcianką oraz tytułem RPG, zapewniającym opcje rozwoju postaci.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami